Liski

Liski to grupa dzieci objętych rocznym przygotowaniem przedszkolnym. Przygotowują się do podjęcia obowiązków szkolnych poprzez rozwijanie umiejętności społecznych czy też uczenie się samodzielności w zakresie samoobsługi. Nauka w "zerówce" to edukacja poprzez zabawę, która ma na celu przygotowanie dziecka do przyswojenia umiejętności czytania oraz pisania w szkole. 

Pokaż więcej
Zajączki

Zajączki to grupa 4/5 letnich dzieci ciekawskich świata. Uwielbiają zabawy ruchowe: biegają, skaczą i wspinają się na drabinki. Dziewczynki lubią zabawy w kąciku lalek, a chłopcy lubią tworzyć ciekawe budowle z klocków. Bardzo chętnie poznają nowe litery i liczby, wykonują ćwiczenia grafomotoryczne. Z wielką przyjemnością uczą się nowych piosenek i wierszyków.

Pokaż więcej
Misie

Misie to dzieci 4-5 letnie bardzo ciekawskie i pełne energii. Uwielbiają biegać, skakać oraz tańczyć. Znają już części ciała, kolory, zawody, pory roku oraz rozpoznają zwierzęta. Potrafią się przedstawić i powiedzieć gdzie mieszkają, znają imiona swoich bliskich. Lepią z plasteliny, nawlekają korale na żyłkę, wycinają nożyczkami oraz samodzielnie się ubierają i rozbierają.

Pokaż więcej
Wiewiórki

Do grupy Wiewiórek uczęszczają dzieci w wieku 4,5 lat. Bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i poszerzają swoją wiedzę na temat otaczającego ich świata. Uwielbiają zabawy muzyczno – ruchowe, kolorowanie oraz wykonywanie prac z zastosowaniem różnych technik. 
Każdy dzień w przedszkolu jest pełen przygód i niezapomnianych chwil.

Pokaż więcej
Jeżyki

Jeżyki to grupa rezolutnych i ciekawych świata 3 latków. Maluchy z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień dla naszych Jeżyków to nowe wyzwanie i doświadczenie.

Pokaż więcej